Менше половини українців підтримують ідею Зеленського з опитуванням

42% українців позитивно сприйняли ідею президента Володимира Зеленського провести "всенародне опитування" під час місцевих виборів 25 жовтня, а 22% - негативно.

Повідомляється у опитуванні Соціологічної групи "Рейтинг", проведене14-16 жовтня

60% знають, що президент Зеленський оголосив проведення всенародного опитування у день виборів 25 жовтня (25% заявили, що добре знають про це, 35% – щось чули). 40% нічого про це не знають.

 
 
 

Відносно вищий рівень обізнаності про президентську ініціативу серед мешканців міст та старшого населення.

Під час проведення опитування спостерігалося поступове зростання кількості тих, хто чув про цю ініціативу. 

42% опитаних позитивно ставляться до ідеї президента провести всенародне опитування у день виборів. 33% – нейтрально і 22% – негативно.

 
 
 

Відносно краще підтримують цю ідею мешканці південно-східних регіонів країни, жителі сіл та малих міст, виборці партії "Слуга народу". Негативно настроєні до цієї ініціативи найстарші опитані та виборці партії "Європейська солідарність". 

Довідка: Соціологи "Рейтингу" опитали 5000 респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Випадкова вибірка мобільних телефонних номерів - репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування - CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1.4%.

Источник: 
PRпортал