На Закарпатті і Волині виборці відмовляються голосувати, бо не розбираються в бюлетенях

У Волинській області та на Закарпатті чимало виборців на дільницях скаржаться, що не можуть розібратися, як правильно заповнювати бюлетені. Є випадки, коли з цієї причини вони просто не голосують, або псують бюлетені.

Як повідомляє видання "Волинські Новини", в селі Личини Сошичненської ОТГ Камінь-Каширського району виборець, який мав голосувати в дома, відмовився віддавати свій голос, бо не зміг розібратися в бюлетені.

"І така проблема – на багатьох дільницях. Багато з тих, хто прийшли на вибори, скаржаться, що не можуть розібратися в бюлетенях. Їм важко зрозуміти, як правильно їх заповнювати. Через це люди мусять проводити багато часу в кабінках. А це створює черги на дільницях", - йдеться у повідомленні.

Закарпатцям нові бюлетені теж не подобаються. Виборці Перечинського району теж обурюються, що в бюлетенях не можуть знайти прізвище кандидата, за якого хочуть проголосувати, інформує видання "Заголовок".

"Все життя голосую, була членом комісії, але таких бюлетенів незрозумілих не бачила. Я зіпсувала бюлетень з виборів депутатів до обласної ради – перекреслила, – бо не змогла знайти прізвище кандидата. Чому не було надруковано списків у місцевих газетах?”, – розповіла Надія з Перечина.

У зв'язку з цим, члени комісії передбачають, що багато бюлетенів буде зіпсовано. 

Источник: 
PRпортал