На Черкащині кандидат в депутати наливав виборцям горілку

У селі Червона Слобода Черкаської області 11 жовтня влаштували свято, на якому кандидат в депутати сільради від РПЛ дарував виборцям подарунки та пригощав їх горілкою.

Про це повідомляє громадянська мережа «Опора». Так, на території відпочинкової бази «Байкал» проведи День козака за підтримки кандидата в депутати до Черкаської обласної ради від партії ВО “Черкащани” Володимира Лашкула.

На святі виступали місцеві творчі колективи, фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя та кінні каскадери. На місці заходу розмістили агітаційну конструкцію з агітаційними банерами Володимира Лашкула та кандидата в депутати до Червонослобідської сільської ради від партії ВО “Черкащани” Олега Островського. Відвідувачам видавали агітаційну продукцію, а згадані кандидати виступали з промовами. При цьому на заході були присутні і кандидати від інших партій до рад регіону різного рівня.

При цьому відвідувачам, окрім шоу, пропонували кашу і спиртні напої. Людей пригощав особисто кандидат в депутати Червонослобідської сільської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, підприємець Микола Дубина. На заході неодноразово прозвучало, що він також є кандидатом.

Крім того, Дубина вручав подарунки присутнім. Наймолодшому – іграшку, а найстаршому – пляшку горілки та кільце ковбаси. Зі слів кандидата, планували вручати подарунки і за участь у вікторині. Проте на той час на місці вже працювали представники поліції, котрих викликали спостерігачі «Опори» через ймовірний підкуп виборців.

В «Опорі» нагадали, що за ч.6 ст. 57 Виборчого Кодексу подібні дії можна вважати підкупом виборців. Станом на ранок 12 жовтня інформація про факт відкриття кримінального провадження уточнюється в поліції.

youtube: 
Источник: 
PRпортал