Кобзон, расизм і Обама: скандальні публікації онучки Фокіна

Онука першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі Вітольда Фокіна проживаючи в США постила расистські картинки.

Про це повідомляють #Букви з посиланням на сторінку Фокіної в соцмережі Instagram.

Так, в квітні 2013 року, проживаючи в США, Фокіна постила расистські публікації з президентом США Бараком Обамою. На одній із фото зображений Обама з дружиною, якому начебто протягують банан.

А вже у жовтні 2013 року Фокіна отримала чергову американську візу.

А вже у 2014 році на іншій опублікованій расистській фотографії зображена чашка кави, газета, на титульній сторінці якої зображений Обама і знову банан.

Варто зазначити, що родина Фокіних товаришувала з російським співаком Йосипом Кобзоном, який активно підтримував політику президента РФ Володимира Путіна щодо України, а також терористичні угрупування в окупованих Донецьку, Луганську і Криму.

Нагадаємо, що в США Маша Фокіна вийшла заміж і народила там сина Гебріела.

Варто зазначити, що ставши першим заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі Фокін дав ряд скандальних інтерв’ю, в яких фактично виправдовує окупацію Криму Росією.

“Є ще одна версія, і я схильний думати, що вона серйозна. Адже, чому американські авіаносці увійшли в Середземне море, пройшли Дарданелли і Босфор? Є версія, що якби Росія не захопила в той час Крим, то цілком можливо, вона б втратила Крим навічно, бо прийшли б сюди американці. А Росію потрібно зрозуміти: у неї там флот” – сказав Фокін.

Раніше заступник голови української делегації на переговорах в Мінську, перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донбасу і за загальну амністію.

Источник: 
PRпортал